SCMT 120408 Hb7020
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
SCMT 120408Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvauksen kääntöteräpalat |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SCMT 120408 |
| Laatu/tyyppi | HB7035-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.55 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SCMT 120408 |
| Syöttö f | 0,05 - 0,2 mm/k |
| Lastunmurtaja | SS |
| Leikkuusyvyys ap max | 4.25 mm |
| Leikkuusuhde | katkoava lastuaminen; katkoava lastuaminen; katkoava lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 150 - 400 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7020 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea työstö viimeistelyyn; karkea työstö viimeistelyyn; karkea työstö viimeistelyyn |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0,2 - 1,5 mm |
| Leikkausmateriaali | KM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SCMT 120408 |
| Porakäyttö | katkoava lastuaminen |
| Profiili | Karkeatyöstöstä viimeistelytyöstöön |
| Maksimaalinen märkätyöstö | sopiva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva |
| Epäsäännölliset lastuamisolosuhteet | sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | SS |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260750HB7020 |
|---|---|
| EAN | 4045197948502 |