SCMT 120404 Hb7130-2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- G260748HB7130-2
- Varastotilanne
- 409kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
SCMT 120404Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöterä sorvaukseen |
| Usp1 | SCMT 120404 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SCMT 120404 |
| Laatu/tyyppi | HB7020 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | M |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SCMT 120404 |
| Syöttö f | 0.1 - 0.3 mm/k |
| Lastunmurtaja | VS |
| Leikkuusyvyys ap max | 4.25 mm |
| Leikkuusuhde | epäjatkuva lastuaminen; epäjatkuva lastuaminen; epäjatkuva lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 80 - 270 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7130-2 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistelykoneistus; Viimeistelykoneistus; Viimeistelykoneistus |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.2 - 1.5 mm |
| Maksimaalinen märkätyöstö | sopiva; sopiva; sopiva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva; sopiva; sopiva |
| Epäsäännölliset lastuamisolosuhteet | sopiva; sopiva; sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Katkonaiset lastuamisolosuhteet | sopiva; sopiva; sopiva |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260748HB7130-2 |
|---|---|
| EAN | 4062406750275 |