SCMT 120404 Hb7020-2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- G260748HB7020-2
- Varastotilanne
- 440kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
SCMT 120404Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöterä sorvaukseen |
| Usp1 | SCMT 120404 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SCMT 120404 |
| Laatu/tyyppi | HB7020 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SCMT 120404 |
| Syöttö f | 0.07 - 0.25 mm/k |
| Lastunmurtaja | SS |
| Leikkuusyvyys ap max | 4.25 mm |
| Leikkuusuhde | katkoajo; katkoajo; katkoajo |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 140 - 400 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7020-2 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.2 - 1.5 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260748HB7020-2 |
|---|---|
| EAN | 4069515020923 |