SCMT 09T304
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
SCMT 09T304Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtopala sorvaukseen |
| Usp1 | SCMT 09T304 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SCMT 09T304 |
| Laatu/tyyppi | HB7010-2 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SCMT 09T304 |
| Syöttö f | 0.07 - 0.25 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | SS |
| Leikkuusyvyys ap max | 3.25 mm |
| Leikkuusuhde | vaativa keskeytyvä; vaativa keskeytyvä; vaativa keskeytyvä |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 120 - 350 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7035-2 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.2 - 1.5 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 260742 |
|---|---|
| EAN | 4069515020824 |