SC.T 120408 Hb7120-1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- G260766HB7120-1
- Varastotilanne
- 446kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
SC.T 120408Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöterä sorvaukseen |
| Usp1 | SC.T 120408 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SCMT 120408 |
| Laatu/tyyppi | HB7020-2 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | M |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.55 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SCMT 120408 |
| Syöttö f | 0.1 - 0.4 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | VM |
| Leikkuusyvyys ap max | 4.25 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 80 - 260 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7120-1 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Rouhintatyöstöstä viimeistelyyn; Rouhintatyöstöstä viimeistelyyn; Rouhintatyöstöstä viimeistelyyn |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.5–2.5 mm |
| Toleranssi | M |
| Leikkausmateriaali | KM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SCMT 120408 |
| Porakäyttö | jatkuva |
| Profiili | Karkea koneistus – viimeistelykoneistus |
| Maksimaalinen märkätyöstö | sopiva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | VM |
| Musta | HB7120-1 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260766HB7120-1 |
|---|---|
| EAN | 4045197818621 |