DC.T 11T308 Ca315
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
DC.T 11T308Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoterä sorvaukseen |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCMT 11T308 |
| Laatu/tyyppi | CA4515 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | K |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,55 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCMT 11T308; DCMT 11T308; DCMT 11T308 |
| Syöttö f | 0.1–0.3 mm/v |
| Lastunmurtaja | GK |
| Leikkuusyvyys ap max | 2,75 mm |
| Leikkuusuhde | katkonainen leikkaus; katkonainen leikkaus; katkonainen leikkaus |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 60–230 m/min |
| Laatu/tyyppi | CA315 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeistus-/viimeistelykoneistus; Karkeistus-/viimeistelykoneistus; Karkeistus-/viimeistelykoneistus |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Leikkuusyvyys ap | 0,5–3 mm |
| Toleranssi | M |
| Pinnoite | pinnoitettu |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCMT 11T308; DCMT 11T308; DCMT 11T308 |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260492CA315 |
|---|---|
| EAN | 4960664798681 |