Sorvauksen vaihtopala Hb7035-2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- G260361HB7035-2
- Varastotilanne
- 597kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
DC.T 11T308Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöterä sorvaukseen |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCMT 11T308 |
| Laatu/tyyppi | HB7010-2 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.55 mm |
| Kulmasäde | 0,8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCMT 11T308 |
| Syöttö f | 0.07 - 0.25 mm/v |
| Lastunmurtaja | SS |
| Leikkuusyvyys ap max | 2.75 mm |
| Leikkuusuhde | vaativa katkonainen; vaativa katkonainen; vaativa katkonainen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 120 - 350 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7035-2 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.2 - 1.5 mm |
| Toleranssi | M |
| Profiili | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260361HB7035-2 |
|---|---|
| EAN | 4069515020428 |