DC.T 11T304 Kw10
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
DC.T 11T304Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvausvaihtopala |
| Usp1 | DC.T 11T304 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | N |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCGT 11T304 |
| Syöttö f | 0,05–0,25 mm/v |
| Lastunmurtaja | AH |
| Leikkuusyvyys ap max | 2.75 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 30 - 300 m/min |
| Laatu/tyyppi | KW10 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeasta viimeistelyyn; karkeasta viimeistelyyn; karkeasta viimeistelyyn |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.5–3 mm |
| Toleranssi | G |
| Maksimaalinen märkätyöstö | sopiva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva |
| Epäsäännölliset lastuamisolosuhteet | sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260490KW10 |
|---|---|
| EAN | 4960664359769 |