DC.T 11T304 Pdl010
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
DC.T 11T304Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvausvaihtopala |
| Usp1 | DC.T 11T304 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | N |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCGT11T304 |
| Syöttö f | 0.05 - 0.25 mm/k |
| Lastunmurtaja | AP |
| Leikkuusyvyys ap max | 2.75 mm |
| Leikkuusuhde | ajoittainen lastuaminen; ajoittainen lastuaminen; ajoittainen lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 100–400 m/min |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeatyöstöstä viimeistelytyöstöön; Karkeatyöstöstä viimeistelytyöstöön; Karkeatyöstöstä viimeistelytyöstöön |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.1 - 1 mm |
| Toleranssi | G |
| Pinnoite | pinnoitettu |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Musta | PDL010 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260386PDL010 |
|---|---|
| EAN | 4960664882526 |