DC.T 11T302
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
DC.T 11T302Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | vaihtoterä sorvaukseen |
| Usp1 | DC.T 11T302 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCMT 11T302 |
| Laatu/tyyppi | CA525 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.15 mm |
| Kulmasäde | 0.2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCMT 11T302 |
| Syöttö f | 0.05 - 0.25 mm/k |
| Lastunmurtaja | HQ |
| Leikkuusyvyys ap max | 2.75 mm |
| Leikkuusuhde | katkonainen lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 80 - 330 m/min |
| Laatu/tyyppi | CA525 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistelykoneistus |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.5 - 1.5 mm |
| Toleranssi | M |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 260385 |
|---|---|
| EAN | 4960664680184 |