DC.T 070202 Pdl025
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
DC.T 070202Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoterä sorvaukseen |
| Usp1 | DC.T 070202 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCMT 070202 |
| Laatu/tyyppi | CA115P |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | N |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.15 mm |
| Kulmasäde | 0.2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCGT 070202 |
| Syöttö f | 0.03 - 0.15 mm/k |
| Lastunmurtaja | MFP-SK |
| Leikkuusyvyys ap max | 1.75 mm |
| Leikkuusuhde | katkaistu lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 100–300 m/min |
| Laatu/tyyppi | PDL025 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.5 - 2.5 mm |
| Toleranssi | G |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260381PDL025 |
|---|---|
| EAN | 4960664757787 |