DCMT 070202 Hbt130
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
DCMT 070202Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoterä sorvaukseen |
| Usp1 | DCMT 070202 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCMT 070202 |
| Laatu/tyyppi | HBT130 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | MF |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Kulmasäde | 0.2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCMT 070202 |
| Syöttö f | 0,05–0,2 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | MF |
| Leikkuusyvyys ap max | 1.75 mm |
| Leikkuusuhde | katkoava leikkaus; katkoava leikkaus; katkoava leikkaus |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 60–220 m/min |
| Laatu/tyyppi | HBT130 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeatyöstöstä viimeistelytyöstöön; Karkeatyöstöstä viimeistelytyöstöön; Karkeatyöstöstä viimeistelytyöstöön |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0,1–1 mm |
| Pinnoite | TiCN |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260363HBT130 |
|---|---|
| EAN | 4062406720025 |