DCGT 11T301 Pr1725
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
DCGT 11T301Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöterä sorvaukseen |
| Usp1 | DCGT 11T301 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCGT 11T301 |
| Laatu/tyyppi | PR1225 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | M |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.05 mm |
| Kulmasäde | 0,1 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCGT 11T301; DCGT 11T301; DCGT 11T301 |
| Syöttö f | 0.03 - 0.2 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | MFP-SKS |
| Leikkuusyvyys ap max | 2.75 mm |
| Leikkuusuhde | katkonainen leikkaus; katkonainen leikkaus; katkonainen leikkaus |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 60 - 200 m/min |
| Laatu/tyyppi | PR1725 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea työstö viimeistelyyn; Karkea työstö viimeistelyyn; Karkea työstö viimeistelyyn |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.2 - 1.5 mm |
| Toleranssi | G |
| Pinnoite | pinnoitettu |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCGT 11T301; DCGT 11T301; DCGT 11T301 |
| Toissijainen käyttö | P |
| Leikkausnopeus vc toissijainen käyttö | 50 - 150 m/min |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260384PR1725 |
|---|---|
| EAN | 4960664923434 |