DC.T 11T302 Hb730-1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
DC.T 11T302Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvauksen vaihtopala |
| Usp1 | DC.T 11T302 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCMT 11T302 |
| Laatu/tyyppi | HB7010-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | UNI |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.15 mm |
| Kulmasäde | 0,2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCMT 11T302 |
| Syöttö f | 0.15–0.35 mm/v |
| Lastunmurtaja | XUM |
| Leikkuusyvyys ap max | 1.75 mm |
| Leikkuusuhde | katkoileva lastuaminen; katkoileva lastuaminen; katkoileva lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 35–230 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB730-1 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea työstö – viimeistely; karkea työstö – viimeistely; karkea työstö – viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.4–3.3 mm |
| Toleranssi | MF |
| Pinnoite | Nano-PVD |
| Leikkausmateriaali | KM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCMT 11T302 |
| Porakäyttö | katkoileva lastuaminen |
| Profiili | Karkea työstö – viimeistely |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva |
| Epäsäännölliset lastuamisolosuhteet | sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | XUM |
| Pinnoite | Nano-PVD |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260458HB730-1 |
|---|---|
| EAN | 4062406394929 |