DC.T 11T302 Hb7020
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
DC.T 11T302Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvauksen vaihtopala |
| Usp1 | DC.T 11T302 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCMT 11T302 |
| Laatu/tyyppi | HB7010-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.15 mm |
| Kulmasäde | 0,2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCMT 11T302 |
| Syöttö f | 0,1–0,3 mm/k |
| Lastunmurtaja | SM |
| Leikkuusyvyys ap max | 2.75 mm |
| Leikkuusuhde | katkoittainen lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 120–350 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7020 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea työstö – viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0,5–2,5 mm |
| Toleranssi | M |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260458HB7020 |
|---|---|
| EAN | 4045197699718 |