DC.T 070202 Hu7310
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
DC.T 070202Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoteräpala sorvaukseen |
| Usp1 | DC.T 070202 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCMT 070202 |
| Laatu/tyyppi | HB7020 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | N |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.15 mm |
| Kulmasäde | 0,2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCGT 070202 |
| Syöttö f | 0.05 - 0.5 mm/v |
| Lastunmurtaja | AM; AM; AM |
| Leikkuusyvyys ap max | 1.75 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 350 - 600 m/min |
| Laatu/tyyppi | HU7310 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely; Karkea ja viimeistely; Karkea työstö; Karkea ja viimeistely; Viimeistely; Karkea ja viimeistely; Karkea työstö; Karkea ja viimeistely; Viimeistely; Karkea ja viimeistely; Karkea työstö; Karkea ja viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.1 - 4 mm |
| Toleranssi | G |
| Pinnoite | pinnoittamaton |
| Profiili | Karkea ja viimeistely; Karkea ja viimeistely; Karkea ja viimeistely; Karkea ja viimeistely; Karkea ja viimeistely; Karkea ja viimeistely |
| Maksimaalinen märkätyöstö | sopiva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | AM; AM; AM |
| Kuivakoneistus | sopiva |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260449HU7310 |
|---|---|
| EAN | 4045197669322 |