DC.T 070202 Hb730-1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
DC.T 070202Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoteräpala sorvaukseen |
| Usp1 | DC.T 070202 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCMT 070202 |
| Laatu/tyyppi | HB7020 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | UNI |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,15 mm |
| Kulmasäde | 0,2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCGT 070202 |
| Syöttö f | 0,15–0,35 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | XUM |
| Leikkuusyvyys ap max | 1,75 mm |
| Leikkuusuhde | katkonainen lastuaminen; katkonainen lastuaminen; katkonainen lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 35–230 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB730-1 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea viimeistelyyn; Karkea viimeistelyyn; Karkea viimeistelyyn |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0,4–3,3 mm |
| Toleranssi | M |
| Pinnoite | Nano-PVD |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260449HB730-1 |
|---|---|
| EAN | 4062406239473 |