DC.T 070202 Hb7020-2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- G260449HB7020-2
- Varastotilanne
- 990kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
DC.T 070202Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoteräpala sorvaukseen |
| Usp1 | DC.T 070202 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCMT 070202 |
| Laatu/tyyppi | HB7020 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.15 mm |
| Kulmasäde | 0,2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCMT 070202 |
| Syöttö f | 0.08 - 0.3 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | SM |
| Leikkuusyvyys ap max | 1.75 mm |
| Leikkuusuhde | ajoittain katkonaista; ajoittain katkonaista; ajoittain katkonaista |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 110 - 350 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7020-2 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea- ja viimeistelykoneistus; Karkea- ja viimeistelykoneistus; Karkea- ja viimeistelykoneistus |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.3 - 2 mm |
| Toleranssi | M |
| Profiili | Karkea- ja viimeistelykoneistus; Karkea- ja viimeistelykoneistus; Karkea- ja viimeistelykoneistus |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260449HB7020-2 |
|---|---|
| EAN | 4069515020466 |