DCMT 11T308
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
DCMT 11T308Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoterä sorvaukseen |
| Usp1 | DCMT 11T308 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCMT 11T308 |
| Laatu/tyyppi | PV720 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,55 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCMT 11T308 |
| Syöttö f | 0,05–0,25 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | HQ |
| Leikkuusyvyys ap max | 2,75 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 60–270 m/min |
| Laatu/tyyppi | PV720 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistelykoneistus; viimeistelykoneistus; viimeistelykoneistus |
| Leikkausmateriaali | Kermetti |
| Leikkuusyvyys ap | 0,5–1,5 mm |
| Toleranssi | M |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 260387 |
|---|---|
| EAN | 4960664724161 |