DCMT 070204
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
DCMT 070204Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoterät sorvaukseen |
| Usp1 | DCMT 070204 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCMT 070204 |
| Laatu/tyyppi | HBT020 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | MF |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCMT 070204 |
| Syöttö f | 0,05–0,35 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | MM |
| Leikkuusyvyys ap max | 1,75 mm |
| Leikkuusuhde | katkoava lastuaminen; katkoava lastuaminen; katkoava lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 50–200 m/min |
| Laatu/tyyppi | HBT130 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeatyöstöstä viimeistelyyn; Karkeatyöstöstä viimeistelyyn; Karkeatyöstöstä viimeistelyyn |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0,3–2,5 mm |
| Pinnoite | TiCN |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 260500 |
|---|---|
| EAN | 4062406257101 |