Vaihtoteräpala sorvaukseen Ns
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
MKD – monokiteinen timantti, laserleikatut leikkuusärmät.
Käyttöarvot
Erittäin hienoon lastuamiseen ja parhaisiin mahdollisiin pintoihin.
Suositus
Optimaalisten tulosten saavuttamiseksi käytä järjestelmää GARANT Master Eco. Vaihtoehtoisesti voit käyttää kaikkia sopivia ISO-kiinnityspitimia ja avarrustankoja.
Rakenne
Lastunmurtaja synteettisille materiaaleille (PMMA, POM, akryyli jne.).
Rakenne
MKD – monokiteinen timantti, laserleikatut leikkuusärmät.
Käyttötiedot
Erittäin hienoon työstöön ja parhaisiin mahdollisiin pintoihin.
Suositus
Optimaalisten tulosten saavuttamiseksi käytä järjestelmää GARANT Master Eco. Vaihtoehtoisesti voit käyttää kaikkia sopivia ISO-kiinnityspitimiä ja poraustankoja.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöterä sorvaukseen |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCGW 11T308 FN |
| Usp2 | MKD |
| Tuotenimen attribuutti | MKD |
| Uudelleenteroitusmahdollisuus | kyllä |
| Laatu/tyyppi | MKD |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.01 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 1 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCGW 11T308 FN |
| Syöttö f | 0.005 - 0.4 mm/v |
| Leikkuusyvyys ap max | 0,2 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 100 - 1400 m/min |
| Laatu/tyyppi | MKD |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkealastusta hienolastukseen; Karkealastusta hienolastukseen; Karkealastusta hienolastukseen |
| Leikkausmateriaali | MKD |
| Leikkuusyvyys ap | 0.01 - 0.2 mm |
| Pinnoite | pinnoittamaton |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Terän toteutus | NS |
| Kuivakoneistus | soveltuva |
| Paineilmalla työstö | soveltuva |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G265968NS |
|---|---|
| EAN | 4062406096144 |