Kääntöterä sorvaukseen Nk
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Suoritus
MKD – monikiteinen timantti, laserleikatut leikkuusärmä(t).
Käyttötiedot
Erittäin hienoon työstöön ja parhaiden mahdollisten pintojen saavuttamiseen.
Suositus
Optimaalisten tulosten saavuttamiseksi käytä järjestelmää GARANT Master Eco. Vaihtoehtoisesti voit käyttää kaikkia sopivia ISO-puristinpitimiä ja poraustankoja.
Suoritus
Lastunmurtaja lyhytlastuaville ei-rautametalleille.
Suoritus
MKD – monokiteinen timantti, laserleikattuja leikkuusärmiä.
Käyttötiedot
Erittäin hienoon työstöön ja parhaiten mahdollisiin pintoihin.
Suositus
Optimaalisten tulosten saavuttamiseksi käytä GARANT Master Eco -järjestelmää. Vaihtoehtoisesti voit käyttää kaikkia sopivia ISO-puristintyökalunpitimiä ja poratankoja.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöterä sorvaukseen |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCGW 11T308 FN |
| Usp2 | MKD |
| Tuotenimen attribuutti | MKD |
| Uudelleenteroitusmahdollisuus | kyllä |
| Laatu/tyyppi | MKD |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.01 mm |
| Kulmasäde | 0,8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 1 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCGW 11T308 FN |
| Syöttö f | 0.005–0.08 mm/v |
| Leikkuusyvyys ap max | 0,2 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 80–1000 m/min |
| Laatu/tyyppi | MKD |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeatyöstöstä viimeistelytyöstöön; karkeatyöstöstä viimeistelytyöstöön; karkeatyöstöstä viimeistelytyöstöön |
| Leikkausmateriaali | MKD |
| Leikkuusyvyys ap | 0.01–0.2 mm |
| Pinnoite | pinnoittamaton |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Terän toteutus | NK |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G265968NK |
|---|---|
| EAN | 4062406096151 |