Vaihtopala sorvaukseen Ic807
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
Pienin tilausmäärä vastaa yhtä pakkausyksikköä (VPE) tai sen monikertaa.
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtopala sorvaukseen |
| Usp1 | DCMT 11T302 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCMT 11T302 |
| Laatu/tyyppi | IC807 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.08 mm |
| Kulmasäde | 0,2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCMT 11T302 |
| Syöttö f | 0,08–0,3 mm/k |
| Lastunmurtaja | F3P |
| Leikkuusyvyys ap max | 2 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 50–245 m/min |
| Laatu/tyyppi | IC807 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM; VHM; VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0,15–2 mm |
| Leikkausmateriaali | KM; KM; KM |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Sarja | ISOTURN; ISOTURN; ISOTURN |
| Valmistajan merkintä | DCMT 11T302-F3P IC807 |
| Sarja | ISOTURN; ISOTURN; ISOTURN |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260391IC807 |
|---|---|
| EAN | 7291075338133 |