DCMT 11T302 Ca525
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
DCMT 11T302Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoterä sorvaukseen |
| Usp1 | DCMT 11T302 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCMT 11T302 |
| Laatu/tyyppi | CA515 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.15 mm |
| Kulmasäde | 0,2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCMT 11T302 |
| Syöttö f | 0.1–0.3 mm/v |
| Lastunmurtaja | GK |
| Leikkuusyvyys ap max | 2,75 mm |
| Leikkuusuhde | katkaiseva työstö, ajoittainen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 80–330 m/min |
| Laatu/tyyppi | CA525 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeakoneistuksesta viimeistelykoneistukseen |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0,5–3 mm |
| Toleranssi | M |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260488CA525 |
|---|---|
| EAN | 4960664680153 |