Kääntöterä sorvaukseen G
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
2 terällä.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöterä sorvaukseen |
| Usp1 | DCGW 11T304 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCGW 11T304 |
| Usp2 | CBN (5° / 7°) |
| Tuotenimen attribuutti | BU7220 |
| Laatu/tyyppi | BU7220 |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,03 mm |
| Kulmasäde | 0,4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCGW 11T304 |
| Syöttö f | 0,04–0,12 mm/kierros |
| Leikkuusyvyys ap max | 0,12 mm |
| Leikkuusuhde | kevyt katkonainen; jatkuva; vaativa katkonainen; kevyt katkonainen; jatkuva; vaativa katkonainen; kevyt katkonainen; jatkuva; vaativa katkonainen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 120–160 m/min |
| Laatu/tyyppi | BU7220 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Rouhinnasta viimeistelyyn; rouhinnasta viimeistelyyn; rouhinnasta viimeistelyyn |
| Leikkausmateriaali | CBN |
| Leikkuusyvyys ap | 0,03–0,12 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Terän toteutus | G |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G265439G |
|---|---|
| EAN | 4045197895622 |