Kääntöterät sorvaukseen Hu7315-1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- G260350HU7315-1
- Varastotilanne
- 167kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
DCGT 04T002Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoteräpala sorvaukseen |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCGT 04T002 |
| Laatu/tyyppi | HB7125-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | N |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,05 mm |
| Kulmasäde | 0.2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCGT 04T002 |
| Syöttö f | 0.03–0.1 mm/k |
| Lastunmurtaja | AF |
| Leikkuusyvyys ap max | 0.2 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 120–600 m/min |
| Laatu/tyyppi | HU7315-1 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.05–0.6 mm |
| Toleranssi | G |
| Pinnoite | pinnoittamaton |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260350HU7315-1 |
|---|---|
| EAN | 4062406066550 |