DNMG 150604 Wiper Hb7020-2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- G250659HB7020-2
- Varastotilanne
- 181kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
DNMG 150604 WiperTekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvauksen kääntöterä |
| Usp1 | DNMG 150604 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DNMG 150604 |
| Usp2 | Wiper |
| Laatu/tyyppi | HB7020-2 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DNMG 150604 |
| Syöttö f | 0.1 - 0.5 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | WSS |
| Leikkuusyvyys ap max | 3.75 mm |
| Leikkuusuhde | katkoinen lastuaminen; katkoinen lastuaminen; katkoinen lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 170 - 480 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7020-2 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.3 - 2.5 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G250659HB7020-2 |
|---|---|
| EAN | 4069515016827 |