DNMG 150612
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
DNMG 150612Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöteräpalat sorvaukseen |
| Usp1 | DNMG 150612 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DNMG 150612 |
| Laatu/tyyppi | CA025P |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | K |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.8 mm |
| Kulmasäde | 1.2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DNMG 150612 |
| Syöttö f | 0.05 - 0.7 mm/v |
| Lastunmurtaja | STD |
| Leikkuusyvyys ap max | 3.75 mm |
| Leikkuusuhde | leikkaus intermittentti; leikkaus intermittentti; leikkaus intermittentti |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 110–360 m/min |
| Laatu/tyyppi | CA4515 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeakoneistuksesta viimeistelykoneistukseen; Karkeakoneistuksesta viimeistelykoneistukseen; Karkeakoneistuksesta viimeistelykoneistukseen |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.5 - 5 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 250798 |
|---|---|
| EAN | 4960664600656 |