DNMG 150608 Ca315
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
DNMG 150608Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvausvaihtopala |
| Usp1 | DNMG 150608 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DNMG 150608 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | K |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,55 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DNMG 150608 |
| Syöttö f | 0.17 - 0.5 mm/v |
| Lastunmurtaja | KG |
| Leikkuusyvyys ap max | 3,75 mm |
| Leikkuusuhde | ajoittainen lastuaminen; ajoittainen lastuaminen; ajoittainen lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 150 - 350 m/min |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea-/hienotyöstö; Karkea-/hienotyöstö; Karkea-/hienotyöstö |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.5 - 3.6 mm |
| Pinnoite | pinnoitettu |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Musta | CA315 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G250797CA315 |
|---|---|
| EAN | 4960664799053 |