DNMG 150404
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- 250670
- Varastotilanne
- Varastossa
Tuotekuvaus
DNMG 150404Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöterä sorvaukseen |
| Usp1 | DNMG 150404 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DNMG 150404 |
| Laatu/tyyppi | HB7020 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DNMG 150404 |
| Syöttö f | 0.1–0.4 mm/k |
| Lastunmurtaja | SS |
| Leikkuusyvyys ap max | 3.75 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 150 - 500 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7010-1 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeatyöstöstä viimeistelytyöstöön |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.3 - 2 mm |
| Pinnoite | Pinnoitettu |
| Leikkausmateriaali | KM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DNMG 150404 |
| Porakäyttö | jatkuva |
| Profiili | Karkeatyöstöstä viimeistelytyöstöön |
| Maksimaalinen märkätyöstö | soveltuva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | soveltuva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | SS |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 250670 |
|---|---|
| EAN | 4045197948908 |