DNMG 110408 Hb7130-2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- G250654HB7130-2
- Varastotilanne
- 263kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
DNMG 110408Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoteräpala sorvaukseen |
| Usp1 | DNMG 110408 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DNMG 110408 |
| Laatu/tyyppi | HB7010-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | M |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Kulmasäde | 0,8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DNMG 110408 |
| Syöttö f | 0,1–0,4 mm/v |
| Lastunmurtaja | VS |
| Leikkuusyvyys ap max | 2,75 mm |
| Leikkuusuhde | katkotoiminen lastuaminen; katkotoiminen lastuaminen; katkotoiminen lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 80–270 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7130-2 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea työstö hienotyöstöön; Karkea työstö hienotyöstöön; Karkea työstö hienotyöstöön |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Leikkuusyvyys ap | 0,3–2 mm |
| Pinnoite | pinnoitettu |
| Maksimaalinen märkätyöstö | sopiva; sopiva; sopiva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva; sopiva; sopiva |
| Epäsäännölliset lastuamisolosuhteet | sopiva; sopiva; sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Katkonaiset lastuamisolosuhteet | sopiva; sopiva; sopiva |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G250654HB7130-2 |
|---|---|
| EAN | 4067263329992 |