DNMG 110404
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
DNMG 110404Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoteräpala sorvaukseen |
| Usp1 | DNMG 110404 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DNMG 110404 |
| Laatu/tyyppi | HB7020 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | UNI |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DNMG 110404 |
| Syöttö f | 0.05 - 0.6 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | UM1 |
| Leikkuusyvyys ap max | 2.75 mm |
| Leikkuusuhde | kevyt ajoittainen; kevyt ajoittainen; kevyt ajoittainen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 50 - 250 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB725-1 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.2 - 6 mm |
| Toleranssi | M |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DNMG 110404 |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 250752 |
|---|---|
| EAN | 4062406750572 |