Negatiiviset kääntöterät 2QP-DNGM150412-HM BXM20 2QP-DNGM150408-HM BXM20
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6805235
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Turn Negative Inserts |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Vaihtoteräpalat | |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| Soveltuvat materiaalit | | Kovat materiaalit | |
| KTT | 7998 |
| Materiaali | H |
| Luokka | BXM20 |
| Lastunmurtajan tyyppi | HM |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.0310 |
| Kiinnitysreiän halkaisija (D1) | 0.203" |
| Sisään piirretyn ympyrän halkaisija (IC) | 1/2" |
| Sisältyvä kulma (EPSR) | 55 astetta |
| Teräpalan paksuus (S) | 0.187" |
| Materiaali | H |
| Min. sorvauksen syöttö (ft(min)) | 0.002 "/kierros |
| Maks. sorvaussyöttö (ft(max)) | 0.0118 "/kierros |
| Min. D.O.C. | 0.0196" |
| Pakkauspaino | 0.0551 |
| Tuotetyyppi | Negatiiviset kääntöterät |
| Leikkausmateriaali | PCBN |
| Lastunmurtaja | HM |
| Materiaalille (värirengas) | punainen |
| Pinnoite | TiCN |
| Materiaalille (ensisijainen) | H - Karkaistu teräs |
| Laatu/tyyppi | BXM20 |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6805235 |
|---|---|
| EAN | 4543885835825 |
| Valmistajan tuotenumero | 6805235 |