DNMG 150612 Hbt130
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
DNMG 150612Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoteräpalat sorvaukseen |
| Usp1 | DNMG 150612 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DNMG 150612 |
| Laatu/tyyppi | HBT130 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | M |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.8 mm |
| Kulmasäde | 1.2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DNMG 150612 |
| Syöttö f | 0.15 - 0.55 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | MR |
| Leikkuusyvyys ap max | 3.75 mm |
| Leikkuusuhde | katko näinen leikkaus; katko näinen leikkaus; katko näinen leikkaus |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 40 - 180 m/min |
| Laatu/tyyppi | HBT130 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea työstö; Karkea työstö; Karkea työstö |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 2 - 6 mm |
| Pinnoite | TiCN |
| Profiili | Karkea työstö |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G250787HBT130 |
|---|---|
| EAN | 4062406261641 |