DNMG 150608 Hb7010-2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- G250862HB7010-2
- Varastotilanne
- 168kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
DNMG 150608Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöteräpalat sorvaukseen |
| Usp1 | DNMG 150608 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DNMG 150608 |
| Laatu/tyyppi | HB7020 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.55 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DNMG 150608; DNMG 150608; DNMG 150608 |
| Syöttö f | 0.25 - 0.6 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | SG; SG; SG |
| Leikkuusyvyys ap max | 3.75 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 120–415 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7010-2 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeatyöstö ja viimeistely; Karkeatyöstö ja viimeistely; Karkeatyöstö ja viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM; VHM; VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 1.5 - 6 mm |
| Leikkausmateriaali | KM; KM; KM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DNMG 150608; DNMG 150608; DNMG 150608 |
| Porakäyttö | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Profiili | Karkeatyöstö ja viimeistely; Karkeatyöstö ja viimeistely; Karkeatyöstö ja viimeistely |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | SG; SG; SG |
| Musta | HB7010-2; HB7010-2; HB7010-2 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G250862HB7010-2 |
|---|---|
| EAN | 4069515017220 |