DNMG 150412
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- 250869
- Varastotilanne
- Varastossa
Tuotekuvaus
DNMG 150412Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöterä sorvaukseen |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DNMG 150412 |
| Laatu/tyyppi | HB7010-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | M |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,8 mm |
| Kulmasäde | 1.2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DNMG 150412 |
| Syöttö f | 0.25 - 0.6 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | VG |
| Leikkuusyvyys ap max | 3.75 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 70 - 240 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7120-1 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 1.5 - 6 mm |
| Pinnoite | Pinnoitettu |
| Leikkausmateriaali | KM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DNMG 150412 |
| Porakäyttö | jatkuva |
| Profiili | Karkea työstö |
| Maksimaalinen märkätyöstö | sopiva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | VG |
| Musta | HB7120-1 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 250869 |
|---|---|
| EAN | 4045197928740 |