DNMG 150408
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- 250868
- Varastotilanne
- Varastossa
Tuotekuvaus
DNMG 150408Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvauksen vaihtoteräpalat |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DNMG 150408 |
| Laatu/tyyppi | HB7010-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.55 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DNMG 150408 |
| Syöttö f | 0.25 - 0.6 mm/v |
| Lastunmurtaja | SG |
| Leikkuusyvyys ap max | 3.75 mm |
| Leikkuusuhde | vaativa katkonainen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 90 - 260 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7035-1 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 1.5 - 6 mm |
| Pinnoite | Pinnoitettu |
| Leikkausmateriaali | KM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DNMG 150408 |
| Porakäyttö | vaativa katkonainen |
| Profiili | Karkea työstö |
| Maksimaalinen märkätyöstö | sopiva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva |
| Epäsäännölliset lastuamisolosuhteet | sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | SG |
| Musta | HB7035-1 |
| Katkonaiset lastuamisolosuhteet | sopiva |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 250868 |
|---|---|
| EAN | 4045197949196 |