Negatiiviset vaihtoteräpalat 2QP-DNGA150408 BXA20
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6743685
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
Nimikkeen viimeinen kirjain tarkoittaa särmän valmistelua (EP) alla olevan mukaisesti. Ilman kirjainta; SR: vakio-EP. F: terävä särmä. E: EP värinän ehkäisyyn ja työkappaleen muodonmuutoksen vähentämiseen. L: EP viistekulumisen vähentämiseen. LF: EP purseiden vähentämiseen. LC: EP kraatterikuluman vähentämiseen. LT; H; HC: EP murtumien vähentämiseen. W; WL; WJ; WG: pyyhin (wiper).Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Turn Negative Inserts |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Vaihtoteräpalat | |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| Soveltuvat materiaalit | | Kovat materiaalit | |
| KTT | 7998 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | BXA20 |
| Lastunmurtajan tyyppi | FT-CBN |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.0315 |
| Kiinnitysreiän halkaisija (D1) | 0.203" |
| Sisään piirretyn ympyrän halkaisija (IC) | 1/2" |
| Sisältyvä kulma (EPSR) | 55 astetta |
| Teräpalan paksuus (S) | 0.187" |
| Materiaali | H |
| Min. sorvauksen syöttö (ft(min)) | 0.0012 "/rev |
| Maks. sorvaussyöttö (ft(max)) | 0.0098 "/rev |
| Min. D.O.C. | 0.002" |
| Pakkauspaino | 0.0463 |
| Tuotetyyppi | Negatiiviset vaihtoteräpalat |
| Leikkausmateriaali | PCBN |
| Lastunmurtaja | FT-CBN |
| Materiaalille (värirengas) | punainen |
| Materiaalille (ensisijainen) | H - Karkaistu teräs |
| Laatu/tyyppi | BXA20 |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6743685 |
|---|---|
| EAN | 4543885769106 |
| Valmistajan tuotenumero | 6743685 |