Vaihtopala sorvaukseen Ic8250
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
Pienin tilausmäärä vastaa yhtä pakkausyksikköä (VPE) tai sen monikertaa.
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtopala sorvaukseen |
| Usp1 | DNMG 150604 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DNMG 150604 |
| Laatu/tyyppi | IC6015 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.8 mm |
| Kulmasäde | 0,4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DNMG 150604 |
| Syöttö f | 0.08–0.25 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | F3P |
| Leikkuusyvyys ap max | 3 mm |
| Leikkuusuhde | katkonainen lastuaminen; katkonainen lastuaminen; katkonainen lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 150–380 m/min |
| Laatu/tyyppi | IC8250 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM; VHM; VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.4–3.5 mm |
| Leikkausmateriaali | KM; KM; KM |
| Profiili | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Valmistajan merkintä | DNMG 150604-F3P IC8250 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G250730IC8250 |
|---|---|
| EAN | 7291075320015 |