Vaihtopala sorvaukseen
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
Pienin tilausmäärä vastaa yhtä pakkausyksikköä (VPE) tai sen monikertaa.
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtopala sorvaukseen |
| Usp1 | DNMG 150604 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DNMG 150604 |
| Laatu/tyyppi | IC6015 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | M |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.1 mm |
| Kulmasäde | 0,4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DNMG 150604 |
| Syöttö f | 0.1–0.4 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | F3M |
| Leikkuusyvyys ap max | 1.5 mm |
| Leikkuusuhde | katkonainen lastuaminen; katkonainen lastuaminen; katkonainen lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 120–230 m/min |
| Laatu/tyyppi | IC6025 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM; VHM; VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.1–1.5 mm |
| Leikkausmateriaali | KM; KM; KM |
| Profiili | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Valmistajan merkintä | DNMG 150604-F3M IC6025 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 250730 |
|---|---|
| EAN | 7291075341898 |