DNGA 150608 KBN25M Me
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
MEGACOAT-pinnoitetut CBN-kääntöteräpalat.
Rakenne
MultiEdge; 2 tai 3 leikkuusärmää per kääntöteräpala.
Rakenne
MEGACOAT-pinnoitetut CBN-teräpalat.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvausvaihtopala |
| Usp1 | DNGA 150608 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DNGA 150608 |
| Usp2 | CBN (0°) |
| Tuotenimen attribuutti | KBN25M |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.05 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DNGA 150608 |
| Syöttö f | 0.1 - 0.2 mm/kierros |
| Leikkuusyvyys ap max | 0.2 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 120 - 200 m/min |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | CBN |
| Leikkuusyvyys ap | 0,05–0,2 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Musta | KBN25M |
| Terän toteutus | ME |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G255634ME |
|---|---|
| EAN | 4960664507283 |