DCMX 11T304 Wiper Pr1725
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
DCMX 11T304 WiperKäyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoterä sorvaukseen |
| Usp2 | Wiper |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | M |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCMX 11T304; DCMX 11T304; DCMX 11T304 |
| Syöttö f | 0.03 - 0.2 mm/k |
| Lastunmurtaja | WP |
| Leikkuusyvyys ap max | 2.75 mm |
| Leikkuusuhde | katkoittainen lastuaminen; katkoittainen lastuaminen; katkoittainen lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 60 - 200 m/min |
| Laatu/tyyppi | PR1725 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea- ja viimeistelytyöstö; Karkea- ja viimeistelytyöstö; Karkea- ja viimeistelytyöstö |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.2 - 1.5 mm |
| Toleranssi | M |
| Pinnoite | pinnoitettu |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCMX 11T304; DCMX 11T304; DCMX 11T304 |
| Toissijainen käyttö | P |
| Leikkausnopeus vc toissijainen käyttö | 50 - 150 m/min |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260388PR1725 |
|---|---|
| EAN | 4960664892075 |