Kääntöterä sorvaukseen Hb7415-1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- G260361HB7415-1
- Varastotilanne
- 472kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
DC.T 11T308Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöterä sorvaukseen |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCMT 11T308 |
| Laatu/tyyppi | HB7010-2 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | S |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.55 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCMT 11T308 |
| Syöttö f | 0,05–0,3 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | TIS |
| Leikkuusyvyys ap max | 2,75 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuvasti; jatkuvasti; jatkuvasti |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 50–110 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7415-1 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Leikkuusyvyys ap | 0,2–1,5 mm |
| Toleranssi | M |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCMT 11T308 |
| Toissijainen käyttö | M |
| Leikkausnopeus vc toissijainen käyttö | 70–250 m/min |
| Maksimaalinen märkätyöstö | sopiva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260361HB7415-1 |
|---|---|
| EAN | 4062406749651 |