DC.T 11T304 Hu7315-1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
DC.T 11T304Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvauksen kääntöteräpalat |
| Usp1 | DC.T 11T304 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCMT 11T304 |
| Laatu/tyyppi | HB7020 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | N |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.05 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCMT 11T304 |
| Syöttö f | 0.03 - 0.1 mm/v |
| Lastunmurtaja | AF; AF; AF |
| Leikkuusyvyys ap max | 0.2 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 120 - 600 m/min |
| Laatu/tyyppi | HU7315-1 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.05 - 0.6 mm |
| Toleranssi | G |
| Pinnoite | pinnoittamaton |
| Leikkausmateriaali | KM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCMT 11T304 |
| Porakäyttö | jatkuva |
| Profiili | Karkea- ja viimeistelykoneistus |
| Maksimaalinen märkätyöstö | sopiva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | AF; AF; AF |
| Musta | HU7315-1 |
| Pinnoite | pinnoittamaton |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260359HU7315-1 |
|---|---|
| EAN | 4062406381516 |