DC.T 11T304 Hb7010-1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- G260359HB7010-1
- Varastotilanne
- 1768kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
DC.T 11T304Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvauksen kääntöteräpalat |
| Usp1 | DC.T 11T304 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCMT 11T304 |
| Laatu/tyyppi | HB7020 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCMT 11T304 |
| Syöttö f | 0.05–0.2 mm/k |
| Lastunmurtaja | SS |
| Leikkuusyvyys ap max | 2.75 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 150–500 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7010-1 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | viimeistelykoneistus |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.2–1.5 mm |
| Toleranssi | M |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260359HB7010-1 |
|---|---|
| EAN | 4045197780546 |