DC.T 11T302 Ccx
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
DC.T 11T302Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | vaihtoterä sorvaukseen |
| Usp1 | DC.T 11T302 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCMT 11T302 |
| Laatu/tyyppi | CA525 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.15 mm |
| Kulmasäde | 0.2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCMT11T302 |
| Syöttö f | 0,05 - 0,3 mm/v |
| Lastunmurtaja | PP |
| Leikkuusyvyys ap max | 2.75 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 150 - 370 m/min |
| Laatu/tyyppi | CCX |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeakoneistuksesta viimeistelykoneistukseen; Karkeakoneistuksesta viimeistelykoneistukseen; Karkeakoneistuksesta viimeistelykoneistukseen |
| Leikkausmateriaali | Kermetti |
| Leikkuusyvyys ap | 0,1 - 1 mm |
| Toleranssi | M |
| Pinnoite | pinnoitettu |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260385CCX |
|---|---|
| EAN | 4960664911578 |