DC.T 070204 Ccx
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
DC.T 070204Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöterä sorvaukseen |
| Usp1 | DC.T 070204 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCMT 070204 |
| Laatu/tyyppi | CA125P |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCMT 070204 |
| Syöttö f | 0.05 - 0.3 mm/v |
| Lastunmurtaja | PP |
| Leikkuusyvyys ap max | 1.75 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 150 - 370 m/min |
| Laatu/tyyppi | CCX |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistelykoneistus; Viimeistelykoneistus; Viimeistelykoneistus |
| Leikkausmateriaali | kermetti |
| Leikkuusyvyys ap | 0,1–1 mm |
| Toleranssi | M |
| Pinnoite | pinnoitettu |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260382CCX |
|---|---|
| EAN | 4960664911561 |