DC.T 070204 Hb7130-2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- G260353HB7130-2
- Varastotilanne
- 475kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
DC.T 070204Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöterä sorvaukseen |
| Usp1 | DC.T 070204 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCMT 070204 |
| Laatu/tyyppi | HB7020 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | M |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,25 mm |
| Kulmasäde | 0,4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCMT 070204 |
| Syöttö f | 0,1 - 0,3 mm/k |
| Lastunmurtaja | VS |
| Leikkuusyvyys ap max | 1,75 mm |
| Leikkuusuhde | katkaiseva lastu, intermittentoiva; katkaiseva lastu, intermittentoiva; katkaiseva lastu, intermittentoiva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 80 - 270 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7130-2 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Leikkuusyvyys ap | 0,2 - 1,5 mm |
| Toleranssi | M |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCMT 070204 |
| Maksimaalinen märkätyöstö | sopiva; sopiva; sopiva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva; sopiva; sopiva |
| Epäsäännölliset lastuamisolosuhteet | sopiva; sopiva; sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Katkonaiset lastuamisolosuhteet | sopiva; sopiva; sopiva |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260353HB7130-2 |
|---|---|
| EAN | 4062406769215 |