DC.T 070204 Hb7035-1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
DC.T 070204Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöterä sorvaukseen |
| Usp1 | DC.T 070204 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCMT 070204 |
| Laatu/tyyppi | HB7020 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,25 mm |
| Kulmasäde | 0,4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCMT 070204 |
| Syöttö f | 0,05–0,2 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | SS |
| Leikkuusyvyys ap max | 1,75 mm |
| Leikkuusuhde | vaativa ajoittainen; vaativa ajoittainen; vaativa ajoittainen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 120–350 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7035-1 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0,2–1,5 mm |
| Toleranssi | M |
| Leikkausmateriaali | KM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCMT 070204 |
| Porakäyttö | vaativa ajoittainen |
| Profiili | Karkeatyöstöstä viimeistelytyöstöön |
| Maksimaalinen märkätyöstö | sopiva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva |
| Epäsäännölliset lastuamisolosuhteet | sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | SS |
| Katkonaiset lastuamisolosuhteet | sopiva |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260353HB7035-1 |
|---|---|
| EAN | 4045197874115 |