DCMT 11T304 Hbt130
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
DCMT 11T304Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvausteräpalat |
| Usp1 | DCMT 11T304 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCMT 11T304 |
| Laatu/tyyppi | HBT020 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | MF |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,25 mm |
| Kulmasäde | 0,4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCMT 11T304 |
| Syöttö f | 0.05 - 0.2 mm/v |
| Lastunmurtaja | MF |
| Leikkuusyvyys ap max | 2.75 mm |
| Leikkuusuhde | katkeileva lastuaminen; katkeileva lastuaminen; katkeileva lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 60 - 220 m/min |
| Laatu/tyyppi | HBT130 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Rouhintakoneistus – viimeistelykoneistus; Rouhintakoneistus – viimeistelykoneistus; Rouhintakoneistus – viimeistelykoneistus |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.1 - 1 mm |
| Pinnoite | TiCN |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260378HBT130 |
|---|---|
| EAN | 4062406257088 |